Šiaulių Menų mokyklos mokytojas Mindaugas 5-6 metų vaikams pravedė Saugaus eismo pamoką. Vaikai sužinojo, kas yra eismas, jo dalyviai, prisiminė/išmoko, kaip saugiai elgtis gatvėje, teisingai pereiti pėsčiųjų perėją.
Aptarę šviesoforo spalvas ir jų reikšmę, įgytus/turimus įgūdžius pritaikė praktiškai. Taip pat ugdytiniai smalsavo/aptarė, ką reiškia pagrindiniai kelio ženklai. Už grįžtamojo ryšio atsakymus visi buvo apdovanoti atšvaitais. Pamokos metu buvo formuojamas atsakingas požiūris į eismą ir taisyklių laikymąsi, saugant save ir kitus.