Vakar darželyje vyko bendruomenės talka – visi kartu, vaikai, tėveliai ir darbuotojai, prisidėjo prie gražesnės aplinkos kūrimo. Nešėme ir vežėme smėlį į dėžes bei aplink lauko įrengimus (suvežta net 10 kubų smėlio), pylėme žemes į naujas daržo lysves, dažėme naująjį lauko namelį ir kitus žaidimų aikštelių elementus. Dėkojame visiems prisidėjusiems – kartu ne tik puoselėjame aplinką, bet ir stipriname bendrystę.