Rugsėjo 22-oji diena, tarptautinė diena be automobilio.
Šią dieną kvietėme į darželį nevažiuoti automobiliu, o atvykti: pėsčiomis, atvažiuoti dviračiu ar paspirtuku, viešuoju transportu.
Vaikai aktyviai prisidėjo prie iniciatyvos: puošė savo paspirtukus, dalyvavo kasmetinėje akcijoje „Kiek metukų, tiek aplink darželį ratukų“, bet prieš tai apšilo su mankšta ir pradėjo kelionę aplink darželį.